Dixit társasjáték - magyar kiadás
Raktáron
Házhozszállítás
Kényelmes csomagátvétel otthonodban, munkahelyeden. GLS vagy Express One házhozszálllítással! 1-3
munkanapon belül megérkezik csomagod. MPL házhozszállítás 5-10 munkanapon belül.
A jelenleg legkedvezőbb házhozszállítási díj 1490 Ft.
MPL házhozszállítás díja: 1990 Ft.
(Külföldi- és Viszonteladói szállításról részletesen a Fizetés és Szállítás menüpontban olvashatsz)
Személyes átvétel
Vedd át rendelésed 1-5 munkanapon belül, szállítási díj nélkül!
Csomagodat a visszaigazolás után tudod átvenni, melyben értesítük, hogy: "Összekészítettük csomagod, várunk az átvevőponton!".
Az átvevőponton készpénzzel, bankártyával fizethetsz.
TIPP!
Raktárunk a V95 logisztikai központ Szőlőkert utca felőli sorompós bejáratán keresztül közelíthető meg, szemben a Duna Skoda szalonnal.
Csomagpont, automata
Kényelmes csomagátvétel az ország több mint 1350 GLS csomagautomatában vagy mintegy 1000 csomagponton!
Budapesten 1-4 vidéken átlagosan 2-5 munkanap alatt ér csomagod az átvételi pontra, miután átadtuk a GLS futárnak.
Díja: 990 Ft
Választható MPL Postapont vagy MPL csomagautomatába történő kiszállítás. Ennek időtartma várhatóan 5-10 munkanap.
Díja: 990 Ft
Részletek
Cikkszám: ASM17833
Korosztály: 8 éves kortól
Nem: Mindkettő
Hányan játszhatják: 3-6 játékos
A Dixit az utóbbi évek egyik legnépszerűbb és legújszerűbb partijátéka. A játékhoz a gyönyörűen megfestett, egyedi kártyák és a hozzájuk hasonlóan szürreális játéktábla mellett csupán némi képzelőerőre és empátiára van szükség. A játék fejlesztője, Jean-Louis Roubira egy francia gyermekpszichológus, és ez valamennyire meg is látszik a játékán, hiszen a játék során nem az agymunkán van a fő hangsúly, hanem az érzelmeken. A játékban 84 hatalmas, teljesen különböző kártyát találunk, melyek mindegyike részletgazdag, és egy elvarázsolt világ egy szeletét mutatja meg nekünk. Minden kártyán annyi elrejtett apróság van, hogy valószínűleg még a sokadik játék során is találunk újdonságot rajtuk. És épp ez az egyik lényeg. A játék során ugyanis minden körben kijelölünk egy mesélőt, aki a nála lévő hat kártya egyikét kiválasztja, és mond vagy tesz valamit, ami valamilyen formában kapcsolódik ehhez a képhez. A mesélő teljes szabadságot élvez, hiszen mondhat akár csak egy szót, egy mondatot, egy mesét, dúdolhat, énekelhet, mutogathat, semmi sem szab gátat a kreativitásnak. Talán csak az, hogy ne legyen se túl egyértelmű, se túl távoli a kapcsolat. Ezután minden más játékos is választ egyet a kezében tartott kártyák közül, amiről úgy gondolja, hogy valamilyen módon kapcsolódik a mesélő meghatározásához. Mindenki a választott kártyáját beteszi középre, anélkül hogy megmutatná a többieknek. A kártyákat meg kell keverni, és utána felfordítani őket. Ezután a mesélőn kívül mindenki szavaz, hogy melyik volt az eredeti kártya, melyik indult a mesélőtől. A mesélő nem kap pontot, ha senki nem találja el, vagy ha mindenki eltalálja, melyik kártya volt az övé, és ez teszi igazán nehézzé a játékot. Nem könnyű csak a társaság egy részét rávezetni az igazságra, de mindez nagy vidámság és sok-sok nevetés forrása lehet!